ترخیص حبوبات و غلات

یکی از سود آورترین کالاهای وارداتی به کشور حبوبات و غلات است.غلات شامل ذرت ، تخم کتان ، ارزن ، گندم و .... است و حبوبات شامل عدس ، نخود ، لوبیا و... .  در صورت واردات و ترخیص حبوبات و غلات باید مانند هر کالای وارداتی دیگر قبل از اقدام به خرید ، مجوز ثبت سفارش و واردات را از سازمان صنعت ، معدن و تجارت اخذ نمود.

پس از اخذ مجوز می توانید با مراجعه به فروشنده و عقد قرارداد حبوبات و غلات را از طریق یکی از گمرکات وارد کشور کنید.

جهت واردات حبوبات و غلات بهتر است بهترین شیوه ی  واردات به صورت هوایی یا دریایی انتخاب شود. پس از انتخاب شیوه ی ارسال نوبت به انتخاب گمرک برای تحویل بار است. بهترین گمرک حتما نزدیکترین گمرک به کشور مبدا است. زیرا در این صورت شما هزینه های بالای حمل محصول را تا حد زیادی کاهش می دهید. پس از واردات محصول به گمرک ، نوبت ترخیص حبوبات و غلات از گمرکات کشور است.

ترخیص حبوبات و غلات

هزینه های ترخیص حبوبات و غلات

در صورت عدم آگاهی کافی در مورد شرایط ترخیص و اسناد و مدارک لازم جهت ترخیص حبوبات و غلات از گمرک  بهتر است حتما از یک شرکت متبحر مانند شرکت ترخیص کالای تاک خلیج فارس در زمینه ی ترخیص حبوبات و غلات مشورت بگیرید. سپردن امور به یک شرکت ترخیص کار تا حد زیادی از حجم رفت و آمد های شما به گمرک کم می کند و کار ترخیص حبوبات و غلات در سریعترین زمان و به بهترین شکل انجام می شود. سپردن کار ترخیص حبوبات و غلات به یک متخصص در این امر سبب میشود که کالا زودتر از گمرک خارج شده و شما هزینه ی اضافی بابت انبار گمرک پرداخت نکنید.

کاهش هزینه های ترخیص حبوبات و غلات و حمل و نقل از گمرک باعث میشود قیمت تمام شده ی محصول تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و وارد کننده بتواند با سود بالاتر کالا را توزیع کند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :